Ogłoszenia

Od 2019 roku Urząd Gminy Boguty-Pianki rusza z nowym projektem jakim jest bezpłatny System Powiadomień SMS. System ten ma na celu powiadamianie mieszkańców o nadchodzącym w gminie zagrożeniu lub wydarzeniu.

Jest to nowoczesny, szybki sposób gwarantujący otrzymywanie wiarygodnych i rzetelnych informacji, które bezpośrednio dotrą do wszystkich zainteresowanych. Za pomocą tego systemu można otrzymać informacje, dotyczące m.in. występujących niepokojących zdarzeń czy spraw, które interesują mieszkańców (szkolenia, upływ terminów składania wniosków, planowane spotkania z mieszkańcami, planowane przerwy w dostawie prądu itp.). Do zarejestrowanej osoby wysyłamy ostrzeżenie lub inne informacje w formie SMS.

Aby zarejestrować się w Systemie Powiadomień SMS należy wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz dostarczyć ją do Urzędu Gminy Boguty-Pianki. Proszę dopilnować, aby zgoda była wypełniona w sposób czytelny, zwłaszcza numer telefonu komórkowego.

Zgodę można pobrać bezpośrednio z linku pod artykułem lub uzyskać w Urzędzie Gminy.

Proszę także zapoznać się z Klauzulą informacyjną dla osób, których dane przetwarzane są w Urzędzie Gminy Boguty-Pianki (zgodnie z przepisami RODO).

Informujemy, iż w każdej chwili można zrezygnować z powiadomień lub zmienić podane dane np. przy zmianie numeru telefonu.

Zgoda na otrzymywanie powiadomień SMS jest całkowicie dobrowolna.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

pdfKlauzula informacyjna RODO

pdfWniosek o aktualizację danych osobowych

pdfZgoda na przetwarzanie danych osobowych

pdfOdwołanie zgody na przetwarzanie danych osobowych